• Nieuws
 • BU19-1 erkent meerdere in Racing

G-Hockey Drakenfestival - 20/05/2024

SPONSOR DOSSIER 10 Jarig JUBILEUM G-HOCKEY DRAGONS “DRAKENFESTIVAL”

Welkom

Welkom bij het sponsordossier voor de organisatie het 10-jarig jubileum van de KHC Dragons G-hockey op maandag 20 mei 2024. G-hockey staat open voor mensen met mentale, psychische en/of fysieke beperkingen en dit van alle leeftijden. Deze inclusieve tak van hockey, gekenmerkt door waarden als integratie, gelijkwaardigheid en vooral plezier, heeft zich binnen onze club ontwikkeld tot een hechte gemeenschap. De Dragons G-hockey is dan ook de grootste G-hockey van België. Op onze club verwelkomen we iedereen met open armen!

Historie van G-Hockey bij Dragons:

Met de enthousiaste steun van vele vrijwilligers heeft G-hockey bij onze club sinds zijn start een opmerkelijke groei doorgemaakt. Op 10 jaar tijd zijn we gegroeid naar meer dan 30 spelers, die niet alleen genieten van de sport, maar ook van gezellige evenementen zoals kerstdiners en carnaval vieringen. Onze G-hockey telt bovendien een aantal heel getalenteerde spelers die als Red Giants (het nationale G-hockeyteam) met succes deelnamen aan de Special Olympics in Berlijn en het EC in Mönchengladbach in 2023. Onze G-hockeyers trainen wekelijks op het hoofdveld en nemen ook regelmatig deel aan G-hockey tornooien.

Het Jubileum Evenement:

Op 20 mei 2024 vieren we dit succes met een jubileumtoernooi op onze club in Brasschaat. We hopen meer dan 15 G-hockey teams te verwelkomen uit België en onze buurlanden. Het tornooi omvat recreatieve en competitieve wedstrijden in de gekende sfeer van sportiviteit en positiviteit die de G-sport kenmerkt. Familie, vrienden en clubleden zijn van harte welkom als supporters.

Programma maandag 20 mei 2024:

 • 10u - 12u: G-hockey wedstrijden
 • Lunch: Een heerlijke lunch voor alle deelnemers
 • 13:30u - 15:30u: Vervolg van de wedstrijden
 • 15:30u - 16:00u: Medaille-uitreiking waar elke deelnemer wint!
 • BBQ

Sponsormogelijkheden:

Om deze dag tot een succes te maken en de dagelijkse werking van G-hockey te ondersteunen, zoeken wij uw sponsoring. We bieden verschillende sponsormogelijkheden aan:

Sponsors

 • Goud Sponsor (€1.000):
  • Logo op de voorkant van het jubileum wedstrijdboekje.
  • Een hele pagina advertentie in het wedstrijdboekje.
 • Zilver Sponsor (€500):
  • Halve pagina advertentie in het wedstrijdboekje.
 • Brons Sponsor (€250):
  • Kwart pagina advertentie in het wedstrijdboekje.

Vrienden van de G-hockey - vrije bijdrage:

  • Alle donaties zijn welkom.

Sponsoring in natura:

  • Snacks, goodie bags, drukwerk…

Gepersonaliseerde sponsorformules zijn mogelijk. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.

Contact en Informatie:

Via DEZE LINK kan u zich aanmelden om uw steun toe te zeggen.                                        

Dank u voor uw overweging en uw bijdrage aan de G-hockeysport!

Met sportieve groeten,

Het G-hockeyteam van KHC Dragons

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Met de steun van:

            

 

Banner met sponsorlogo's

Webhosting gesponsord door IT Unit | Ontwikkeld door Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.