In Memoriam Thierry Decostere

Afscheid van een gepassioneerde Brasschaatse Draak ...

Met immense droefheid vernamen wij het overlijden van Thierry Decostere,
Ere-Voorzitter van KHC Dragons en houder van een Gulden Draak.

Thierry was tot 2002 meer dan 10 jaar voorzitter van KHC Dragons en staat daarmee aan de wieg van de gloriejaren van onze Club. Tijdens zijn mandaat werd het 2de kunstgrasveld ingehuldigd en werden de eerste titels op het hoogste niveau bij zowel de Dragons Dames als Dragons Heren binnengehaald.

Thierry was natuurlijk in de eerste plaats een trouwe en vocale supporter van zijn kinderen op en naast het veld. Zijn engagement, passie en jarenlange inzet voor de club zijn van onschatbare waarde geweest voor KHC Dragons.

Vele van onze leden en ex-leden zullen warme herinneringen aan hem bewaren. Namens het Bestuur van KHC Dragons, wensen wij zijn kinderen Laure, Virginie & Tosh en zijn familie heel veel sterkte met hun verlies.

Banner met sponsorlogo's

Webhosting gesponsord door IT Unit | Ontwikkeld door Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.