• Nieuws

SportWays stages

SportWays hockeystages: nergens leer je zoveel tijdens één stage!

Wil je je direct inschrijven? Bekijk hier de volledige stage-kalender op onze club.

In de zomer- en herfstvakantie organiseren wij – in samenwerking met SportWays – hockeystages bij ons op de club voor verschillende leeftijden. We bieden je een vernieuwd hockeyprogramma waarbij je de meest uitdagende en tegelijkertijd leukste trainingen krijgt. Uiteraard ga je een heleboel leren! Alle stages zijn zorgvuldig afgestemd op jouw leeftijd en wensen (lees meer). Je gaat gegarandeerd als een betere hockeyer naar huis. Tot snel bij een stage op KHC Dragons!

Hockeystages in de zomervakantie (1 t/m 5 juli 2019)
• Kids | 5 t/m 7 jaar | 2 / 3 dagen
• YoungStars | 7 t/m 9 jaar | 2 / 3 / 5 dagen
• Juniors | 10 t/m 14 jaar | 3 / 5 dagen

Hockeystages in de zomervakantie (8 t/m 12 juli 2019)
• Kids | 5 t/m 7 jaar | 2 / 3 dagen
• TOP | 8 t/m 14 jaar | 3 / 5 dagen
• Goalies | 8 t/m 14 jaar | 3 / 5 dagen

Hockeystages in de herfstvakantie (28 t/m 31 oktober 2019)
• Kids | 5 t/m 7 jaar | 2 / 3 dagen
• YoungStars | 7 t/m 9 jaar | 2 / 3 / 4 dagen
• Juniors | 10 t/m 14 jaar | 3 / 4 dagen

Meld je nu aan voor één van deze hockeystages via  SPORTWAYS

Kom je met 6 of meer teamgenootjes 3 dagen naar een stage op onze club? Stuur SportWays alle namen en de locatie van de stage – voordat jullie je hebben aangemeld – via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en ontvang 15% korting per persoon!

Banner met sponsorlogo's

Webhosting gesponsord door IT Unit | Ontwikkeld door Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.