• Nieuws
  • Ledenvoordeel bij clubinkt.com

Ledenvoordeel bij clubinkt.com

Onze club heeft een speciale overeenkomst afgesloten met een nieuwe sponsor: Clubinkt.com.

Clubinkt verdeelt alle types van inktpatronen en toners voor inkjet- en laserprinters aan zeer voordelige prijzen. Per bestelling gaat er een aanzienlijk % naar onze club. Hoe meer onze leden bestellen, hoe meer Clubinkt onze club sponsort. Ook jij kan dus je eigen club belonen door het bestellen van inktpatronen!

Bedrijven kunnen – net als bij een andere leverancier – een factuur bekomen.

Wat moet je doen? KLIK in de rubriek Ledenvoordelen op de website van KHC Dragons op het logo van Clubinkt. Zo komt u rechtstreeks op de juiste website terecht om aan heel scherpe prijzen inktpatronen of toners te bestellen. Vul in uw bestelling “Dragons” in het vakje Voucher en meteen bij je eerste bestelling ontvang je nog eens 10% korting !! Met elke bestelling steun je ook onze schitterende club, waarvoor dank!!

www.clubinkt.com/be

Webhosting gesponsord door IT Unit | Ontwikkeld door Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.