maa

23

mei

10 Miles van Brasschaat met Dragons organisatie
Activiteiten

Hockey elitair? Niet gezien tijdens de start van de 10 miles van Brasschaat op de Dragons terreinen. Meer dan 450 deelnemers, waarvan 350 atletiek specialisten en 100 Dragonders. Organisatie door GO van dienst Jan van Backlé, tesamen met Lions voor het goede doel en atletiekclub Break voor de supersportieve toets. Een bijzonder fantastisch bosparcours doorheen het Peersbos met een horde supporters en veel wandelaars en fietsers die spontaan halt hielden bij het zien van zoveel lopende gazelles.

Zo is er de familie Van de Velde, met Mathieu (11) als joker voor de 2,5 miles en mama en papa die deelnamen aan de 5 miles. Lachende gezichten! De familie Van Steenbergen nam ook deel: Matisse (11) werd 2de in de 2,5 miles en eerste Dragons deelnemer (!), Frederik was gelukkig aan de finish van de 5 miles en Carla deed met de glimlach de 10 miles. Carla deed dat in goed gezelschap, tesamen met Benoit Thomas en nog 2 andere hardlopers. De familie Arnoud Van Eck, familie Thomas met Eline, Thibault en Noémie, Anne Roos en Marjon Van der Endt, Enrico Kartono en vrienden, familie Frank Boschman, Henk Borreman, Carl en Alexander Martens, Martine Fraeters met dochter Virginie, Jules en Jimmy Kegeleers, enzovoort.. waren slechts enkele van de 100 deelnemers. Gunter Verbergt was achteraf heel tevreden met zijn deelname, hij had ook vele mooie dames voorbij kunnen steken en roemde meermaals de organisatie.

Volgend jaar zullen we onze eer en de race verder verdedigen in Dragons kleuren, o zo motiverend. Een pluim voor de organisatie. Hou de volgende editie in de gaten van dit topevenement.

 
Logo Sticks and stuffSticks and Stuff is uw hockeywinkel gelegen in The Mansion.
Info & openingsuren
Logo The MansionThe Mansion is een modern restaurant met
Lounge, bar en terras.
Info & openingsuren