maa

16

mei

1/2 Finale Play-offs Dames 1 Dragons-Wellington - vrijdag 20 mei om 19.30u
Heren en Dames 1

Dames 1 in 1/2 finale Play-OffsTussen het reguliere kampioenschap en de playoffs in speelde ons Nationaal Damesteam de Champions Challenge II in Wenen. Teammanager Linda Mulder, Erica, Stephanie en Lieselotte brachten, na een weliswaar moeilijk parcours, de titel en de promotie mee naar huis. En nu volle aandacht voor de play-offs.

Het is namelijk reeds 6 jaar geleden dat we met dames 1 de play-offs wisten te halen, maar nu staan ze er weer ! Dragons is trouwens de enige ploeg waar Dames én Heren konden doorstoten.

Het was geen gemakkelijk seizoen, spannend tot de laatste wedstrijd. Als TEAM hebben ze alle tegenslagen overwonnen en deze eindronde echt verdiend.

Het wordt zeker geen lachtertje tegen Wellington (eindigde 1e in de competitie), maar we hebben niks te verliezen ! Gilles heeft hen op professionele manier klaargestoomd en met de steun van de supporters is natuurlijk alles mogelijk!Bovendien is dit de laatste thuiswedstrijd van Astrid (Vervaet) bij Dames 1.

Na haar jarenlange carrière bij Dragons (sinds 1998) heeft ze besloten te stoppen met D1 en het iets rustiger aan te doen. Na de match zullen we haar in de bloemetjes zetten.  Reden te meer om dit niet te missen. Hugues, die onze dames ook een heel seizoen steunde, zal zorgen voor een overheerlijke paella met sangria vanaf 18.30 uur

Inschrijven kan je via: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of tel. 0496 54 38 14

  • volwassenen: 20 €
  • kind -12 jaar: 10 €

Dus lieve mensen, vrijdag 20 mei is er maar één PLACE TO BE: DRAGONS !! Breng je toeters, vlaggen en bellen mee en schreeuw onze dames naar de overwinning ! De terugwedstrijd WELL-DRAG is zondag 22 mei om 15.00 uur.

 
Logo Sticks and stuffSticks and Stuff is uw hockeywinkel gelegen in The Mansion.
Info & openingsuren
Logo The MansionThe Mansion is een modern restaurant met
Lounge, bar en terras.
Info & openingsuren